Ürünlerimiz, “İyi Üretim Yeri” “Good Manufactoring Practices” GMP sertifikasının sahibi olup,
ilaç üretim geleneği de olan fabrikamız tarafından üretilmektedir.

1982 yılında KADOLİN kepeğe karşı saç bakım şampuanı ile yola çıktık. Yıllar içinde kepek ve saçlı deride yağlanma sorunu üzerine yoğunlaştık. Konunun uzmanı dermatologlar ve uyumlu formülün uzmanı olan Türk Henkel – Cognis – şimdilerde adı BASF olan dünya devi firmaların Ar-Ge desteğini daima gördük ve görmeye de devam ediyoruz. Bu süreçte yıllar içinde Kadolin’den sonra üretim sırasıyla PİRDOLİN, SEDOLİN, CERADOLİN ve SELYUM  markalı şampuanlar da üretildiler.

2006 yılından itibaren de bu şampuanların yanı sıra dünya ve AB deki gelişmelere paralel olarak saç ve vücut nemlendiricisi konularına eğildik. Ülkemizin döviz kaybını gücümüz yettiğince önlemek için, ithallerden daha etkili ve kaliteli ürünler ürettiğimizi güvenle söyleyebiliriz.

CERADOLİN markası adı altında 4 mevsim saç bakım şampuanı, yüz-vücut-boyun bölgesi nemlendiricileri olan krem ve losyonlarımız içerikleri itibariyle derinin kaybettiği nemi gerçekten geri verebilen ürünlerdir. Konu, bir gliserin ve/veya E vitamini içerikli krem/losyon sür, cildiniz nemlenir kadar basit değildir. Dermadolin nemlendiricileri ve şampuanlarının içeriğinde, derinin doğal yapısında bulunan, ancak iç ve dış etkilerle eksildiğinde cildin kuruduğu; ancak seramedli ürün sürülünce tekrar cilt bariyerini güçlendiği pek çok nemlendiriciler olduğu gibi, bunların bitkisel olanları da mevcuttur.

Ürünlerimizde Seramid/Argan/Kanola/Pasiflora yağlarını kozmetikte ilk biz kullandık.

SERANEM markası altında da 4 mevsim nemlendirici saç bakım şampuanı ile el/ayak/vücut bakım kremi, vücut bakım şampuanı ve yüz temizleme köpüğü üretmeye başladık. Yine SERANEM Saç Bakım Yağı olarak saç dökülmesini kontrol altına alacak bitkisel bir saç bakım yağı da yakında piyasaya çıkacak.

MİNİDOLİN Bebek&Çocuk şampuanı ile losyonu üretildi. Hodan tohumu yağı (Yıldız çiçeği ya da Kaldirik otu) içeren bu etkili bitkisel yağı içeren Minidolin’lerin eş değerlisi yoktur. Bu ürünler her yaşta kullanılabilir ve alanlarında çok etkilidirler.

Ülkemize güveniyor ve üretime devam ediyoruz. Daha pek çok ürün de sırada…

Tüm hammaddelerimiz yurt dışından temin edilmektedir.

Saygılarımla.